PERSONALISTIKA

Každý detail je důležitý.
Máte třeba správně nastavené pracovní smlouvy? Jak řešíte nábor?

Personalistika – HR, Human Resources – je srdcem každé firmy. Odráží vizi a strategii společnosti, musí být v souladu s pracovněprávní předpisy a zároveň by neměla přinášet zbytečnou administrativu.

Nejčastěji poskytované služby

Jednorázové konzultace Vstupní a výstupní dokumentace   Nábor •  Headhunting •  Školení •  Pracovní smlouvy    Vnitřní předpisy & směrnicee    GDPR    Komplikované pracovněprávní situace Outplacement Hmotná odpovědnost Proškolení interních personalistů •  Kompletní outsourcing personalistiky či náboru  •  Tvorba benefitních programů • Strategie odměňování

V oblasti personalistiky se nevyplácí řešit problémy až v okamžiku, kdy přijdou. Je důležité správně nastavit personální strategii, pracovní smlouvy, vnitřní předpisy, sledovat důležitá rozhodnutí soudů, chránit zaměstnavatele i zaměstnance. Mnoho komplikovaných situací jsme již řešili, můžeme vám proto ušetřit mnoho času a zbytečného stresování. Máte jen rychlý dotaz, například co musí a nemusí být v pracovní smlouvě? Hledáte směrnice pro home office? Potřebujete pomoci s větším náborem, nebo naopak řešíte snižování stavů? Ať hledáte externího personalistu na jednorázovou radu nebo dlouhodobou spolupráci, nezávazně nás kontaktujte. Všechny tyto služby zajišťujeme i v angličtině, např. pro anglicky hovořící zaměstnance.

Od jednotlivých konzultací po kompletní outsourcing personalistiky a náboru.

Máte zájem o služby externího personalisty? Vyzkoušejte nás – první konzultace do 20 minut zdarma.

Zavolejte nám  +420 773 029 524
nebo napište na info@lionconsulting.cz

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou emailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
Menu
cs_CZČeština