PERSONALISTIKA

HR profesionál může poradit s pracovní smlouvou, dočasně zastoupit interního personalistu, pomoct s náborem nebo řešit komplexní projekty typu nastavení systému řízení výkonu či tréninkového programu.

Personalistika – HR, Human Resources – je srdcem každé větší firmy. Odráží vizi a strategii společnosti, musí být v souladu s pracovněprávní předpisy a zároveň by neměla přinášet zbytečnou administrativu. Menší firmy často ocení krátkodobou výpomoc, nastavení systémů a smluv nebo jen odbornou radu.

Nejčastěji poskytované služby

Jednorázové konzultace Vstupní a výstupní dokumentace   Nábor •  Headhunting •  Školení •  Pracovní smlouvy    Vnitřní předpisy & směrnice    GDPR    Komplikované pracovněprávní situace a prevence pracovněprávních sporů Konzultace v oblasti Zákoníku práce Outplacement Hmotná odpovědnost Proškolení interních personalistů •  Kompletní outsourcing personalistiky či náboru  •  Tvorba benefitních programů • Strategie odměňování

V oblasti personalistiky se nevyplácí řešit problémy až v okamžiku, kdy přijdou. Je důležité správně nastavit personální strategii, pracovní smlouvy, vnitřní předpisy, sledovat důležitá rozhodnutí soudů, chránit zaměstnavatele i zaměstnance. Mnoho komplikovaných situací jsme již řešili, můžeme vám proto ušetřit mnoho času a zbytečného stresování. Máte jen rychlý dotaz, například kdy přesně končí výpovědní doba, kdyřž byl zaměstnanec na nemocenské?  Hledáte směrnice pro home office? Potřebujete pomoci s větším náborem, nebo naopak řešíte snižování stavů? Ať hledáte externího personalistu na jednorázovou radu nebo dlouhodobou spolupráci, můžete nás nezávazně kontaktovat. Mluvíme i anglicky.

Od jednotlivých konzultací po kompletní outsourcing personalistiky a náboru.

Máte zájem o služby externího personalisty? Vyzkoušejte nás – první konzultace do 20 minut zdarma.

Zavolejte nám  +420 773 029 524
nebo napište na info@lionconsulting.cz

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou emailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
Menu
cs_CZČeština