ÚČETNICTVÍ

Hledáte spolehlivého partnera pro vedení účetnictví?

Změna je možná kdykoliv v průběhu roku.

Rozsah a způsob vedení účetnictví přizpůsobíme vašim požadavkům, ať jste drobný podnikatel – OSVČ, malá či střední firma – sro i jiné formy, obec, škola, či spolek. Pro podporu finančního řízení můžeme zpracovat základní finanční analýzy i finanční plány pro budoucí období. Neorientujete se v problematice? Není potřeba, abyste studovali detaily a zbytečně ztráceli čas. Nezávazně nás kontaktujte. Během chvilky zjistíme co potřebujete a nabídneme vám služby na míru. Starosti s účetnictvím jsou od této chvíle na nás.

Nejčastěji poskytované služby

Daňová evidence    Účetnictví pro s.r.o.   OSVČ Účetní závěrka včetně výkazů    On-line přístup 24/7    Finanční analýza a plánování    Konzultace a poradenství    Statistické výkazy    Zastupování na úřadech (FÚ, ČSSZ, zdravotní pojišťovny apod.)    Jednoduché účetnictví    Vnitřní předpisy Vedení účetnictví Praha 6, Praha 1 i kdekoliv jinde

Centrála naší účetní firmy je na Praze 6, ale účetnictví vedeme online, takže se o vás postaráme kdekoliv. Stačí vyplnit kontaktní formulář nebo nám zavolat. Vyptáme se vás, co hledáte, nabídneme případné alternativy a obratem vypracujeme nabídku. Váš nový účetní je připraven začít.

Máte zájem o vedení účetnictví on-line? Nebo se raději radíte osobně?

Zavolejte nám  +420 773 029 524
nebo nám napište na info@lionconsulting.cz

My se s vámi spojíme v nejkratším možném čase a vytvoříme vám návrh šitý na míru.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou emailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
Menu
cs_CZČeština