ZAKLÁDÁNÍ SPOLEČNOSTÍ

Poradíme, jakou formu podnikání zvolit

Rychle Vás provedeme procesem založení společnosti, včetně případných registrací k jednotlivým daním. Pokud využijete možnosti nechat si od nás vést účetnictví, založíme pro Vás společnost za výrazně zvýhodněných podmínek. Společnosti s ručením omezeným se z hlediska založení dělí na zjednodušené a klasické. Výhodou zjednodušené formy jsou především nižší poplatky za založení (neplatí se poplatky soudu), nevýhodou jsou některá omezení. Tato forma je pro Vás vhodná, pokud chcete být jediný společník, máte pouze peněžní vklad a chcete společnost založit co nejrychleji.

Před založením společnosti je potřeba si promyslet název společnosti, sídlo a předmět činnosti. Dále banku, u které budete mít veden účet a kdo bude společníkem, jednatelem a správcem vkladu (lze v jedné osobě). A za jak dlouho můžete začít podnikat? Když nám poskytnete nezbytné podklady, můžete se na svou novou společnost těšit i za méně než deset dnů.

Nejčastěji poskytované služby

Poradíme, jakou formu podnikání zvolit    Založení zjednodušené společnosti s.r.o.    Přihlášky k jednotlivým daním  •  Založení s.r.o. (více společníků)    Konzultace a poradenství    Finanční plánování    Oponentura podnikatelského záměru

Založení společnosti i za méně než deset dnů

Máte zájem o spolupráci?

Zavolejte nám  +420 608 860 278
nebo nám napište na info@lionconsulting.cz

My se s Vámi spojíme v nejkratším možném čase a vytvoříme Vám návrh šitý na míru.

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou emailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
Menu
cs_CZČeština